ریکاوری فیلر گونه

  • 14 آذر 1399

این پروسه جلوی پیشروی فرد را نمی گیرد. به این معنی که انجام آن هیچ خللی در زندگی روزمره ایجاد نمی کند و می توانید فعالیت های روزانه خود را مثل همیشه دنبال کنید. شاید بخواهید برای آن مرخصی بگیرید اما سرکار رفتن بعد ازتزریق مشکلی ایجاد نخواهد کرد.
ممکن است درمانگر شما را از تمرین های شدید و قرار گرفتن در آفتاب منع کند. همچنین از شما بخواهد به محل تزریق فشار وارد نکنید. برای بهترین نتیجه نکات دکر شده توسط درمانگر را رعایت کنید.

هزینه:

هزینه این فیلر به میزان مایع تزریق شده و برند آن و همچنین محل مطب بستگی دارد. معمولا درمان های آرایشی در محله های بالاشهر گران تر است. بیماران معمولا به یک الی دو سرنگ برای حجم گونه ها نیاز دارند. ژوودرم معمولا گران تر از لیفت رستیلان است و مدت زمان بیشتری ماندگاری دارد. معمولا تزریق فیلر گونه تحت پوشش بیمه قرار نمی گیرد. برای راحتی در پرداخت می توانید با کلینیک صحبت کنید و مبلغ را ماهیانه پرداخت کنید.

نتیجه:
فیلر معمولا یک راه عالی برای کسی است که به دنبال راهی موثر برای پر کردن افتادگی های صورت است. اکنون دو محصول FDA در بازار وجود دارد که برای فیلر گونه استفاده می شود. هم ژوودرم و هم رستیلان هردو اثرات جانبی یکسان و فواید یکسانی دارند. برای بهترین نتیجه و کاهش خطرات جانبی همیشه به درمانگر اعتماد کنید  و از افرادی که در این زمینه تجربه داشته اند، سوال کنید تا بهترین نتیجه زیبایی را بگیرید.