هزینه پروتز لب

  • 29 آبان 1399

هزينه پروتز دائمی لب بستگي به انتخاب بيمار از نظر روش آن دارد . البته تجربه نشان داده است كه اغلب افراد با تمايل به زيباتر كردن لبها به دفعات مختلف اقدام به تزريق و روش هاي زيبايي براي لبها و در نتيجه پرداخت هزينه براي پروتز لب ها مي كنند زيرا متداول ترين كار براي پركردن لب ها تزريق ژل مي باشد و از آنجايی كه دوام اين روش حدود ٨ ماه مي باشد لذا نياز به تكرار اين روش و پرداخت مكرر هزينه ميشود. از طرف ديگر معمولا افراد در دفعه هاي دوم و بيشتر تمايل به تزريق مقدار بالاتری از ژل براي لب و تزريق مكان هاي بيشتري در لب مي باشند.
افراديكه تحت جوانسازي صورت با تزريق چربي قرار مي گيرند مي توانند از فرصت تزريق چربي به لب ها هم بهره ببرند كه در اين صورت هزينه برجسته كردن لب مقرون به صرفه خواهد بود. در بعضي افراد بعد از سالها استفاده از روش هاي غيرجراحي پر كردن لب ها، انجام جراحي براي جا گذاري پروتز هاي مخصوص لب پيشنهاد مناسبي است و بيمار مي تواند با پرداخت يكبار هزينه هاي خريد پروتز و حق العمل جراح تا سالها از روشهاي ديگر برجسته سازي لب بي نياز شود . 

نكته مهم در هزينه پروتز لب اين است كه فرد بر اساس نوع و جنس ژل و فيلر مصرفي در لب هزينه پرداخت مي كند كه هرچه كيفيت ژل مصرفي بهتر باشد هزينه نیز بالاتر هست چرا كه اين مواد مرغوب در بسته بندي هاي يک الي يک و نيم سي سي موجود است و گاهي براي رسيدن به نتيجه مطلوب نياز به استفاده از دو بسته ژل مي باشد .

 از طرف ديگر ژل هايي در بازار موجود مي باشد كه تحت ليسانس شركت معتبر زيبايي نمي باشند و مورد تاييد پزشكان متبحر در حيطه زيبايي نيز نيستند اين ژل هاي نامرغوب قيمت بسيار كمتري نسبت به انواع ژل هاي مرغوب دارند و اتفاقا در بسته بندي با حجم بالاتر موجود هستند .
توصيه پزشك خوب در حيطه زيباسازي لب و ساير نواحي بدن به استفاده از ژل هاي مرغوب با مارک هاي شناخته شده مي باشد . در مجموع موارد زیادی در تعیین هزینه پروتز دائمی لب دخیل هستند؛ هزینه پروتز دائمی لب و قیمت پروتز دائمی لب برای افراد مختلف متفاوت است که بستگی به عوامل مختلفی دارد، از این عوامل می توان به ناحیه درمان، حق‌ الزحمه پزشک جراح، خواسته های بیمار و محلی که در آن بیمار تحت درمان قرار خواهد گرفت دارد. بنابراین هزینه پروتز دائمی لب برای هر فرد متفاوت خواهد بود. در جلسه مشاوره رایگان قبل از عمل پروتز لب، در مورد تمامی موارد و هزینه عمل با شما بحث و تبادل نظر خواهد شد.