مجتمع پزشکی صدف

بخش تغذیه و رژیم درمانی

کارشناس ارشد تغذیه و رژیم درمانی

دکتر فاطمه الماسی

فاطمه الماسی کیا کارشناس ارشد علوم تغذیه و رژیم درمانی عضو سازمان نظام پزشکی و عضو انجمن تغذیه ایران،از سال ۸۷ تا به امروز در مراکز مختلف درمانی به کار مشاوره و رژیم درمانی مشغول هستند.
مبنای اصلی کاهش وزن ، رعایت رژیم غذایی اصولی است. بطوریکه کالری ورودی به بدن کمتر از میزان مصرف کالری بدن ما در طول روز باشد. براین اساس ، رژیم غذایی اصولی که در آن هیچ وعده غذایی حذف نشده باشد و از تمام گروههای غذایی استفاده شود ، میتواند به عنوان مبنای اصلی پروسه کاهش وزن درنظر گرفته شود. این رژیم غذایی باید منطبق با عادات و سلایق غذایی هرفرد تنظیم شود تا رعایت آن از جانب رژیم گیرنده راحت و خوشایند باشد.
در کلینیک صدف علاوه بر رعایت سلایق فردی ، رژیمها به ۲ صورت منو باز( کارمندی با انتخابهای آزاد) و هفتگی ( تعیین غذای هرروز) ارائه میشود. طول دوره رعایت هر رژیم ۲۱ روز است و انتظار میرود در هفته بین ۰/۵ تا ۱ کیلو کاهش وزن داشته باشید. درکنار رژیم غذایی ، ورزشهای مناسب و مکمل های موردنیاز شما ارائه میشود که به نتیجه دهی این دوره بسیار کمک میکند.
هدف ما در کلینیک صدف، اصلاح سبک زندگی و انتخاب های غذایی شما عزیزان است که میتواند تضمین کننده لاغری ماندگارتان باشد.

توصیه های غذایی

توصیه های غذایی

با توجه به اینکه برای کاهش وزن لازم است سبک زندگی و رفتارهای غذایی مان تا حدود زیادی اصلاح شوند ، آگاهی از توصیه‌های غذایی می‌تواند مکمل نتیجه دهی رژیم غذایی باشد. توصیه های غذایی شامل اصلاح شیوه آشپزی، روش طبخ غذاها ،  انتخاب های سالم غذایی ، رفتارهای درست حین غذا خوردن و داشتن فعالیت بدنی روزانه می باشند که با جزئیات کامل توضیح داده می‌شوند.

رژیم های منو باز

رژیم های منو باز

این رژیم ها دارای انتخاب های متنوع صبحانه ، ناهار و شام می باشند و شما میتوانید از بین لیست متنوع پیشنهادی، غذای دلخواه تان را آماده و میل کنید.
همچنین این رژیم ها برای کارمندان ، افرادی که در سفر هستند و کسانی که به هر دلیل نمی توانند از رژیم مشخصی پیروی کنند، بسیار مناسب و قابل اجرا می باشد. این رژیم ها بر پایه چربی سوزی طراحی می‌شوند.

رژیم های هفتگی

رژیم های هفتگی

این رژیم ها دارای منوی روزانه صبحانه، ناهار و شام می باشند. در هر روز نوع غذا طبق برنامه از قبل تعیین شده است و مزیت این نوع رژیم ها در این است که شما در چارچوب نظم غذایی و برنامه از قبل تعیین شده جلو میروید. بنابراین نتیجه دهی این مدل رژیم ها بسیار عالی خواهد بود. میان وعده ها به صورت کلی تعیین می شوند و شما با توجه به شرایط خود می توانید آنها را در طول روز تقسیم کنید.

استفاده از به روز ترین دستگاه ها

دستگاههای لاغری و جوانسازی

ارزیابی اصولی اولیه با استفاده از دستگاه بادی آنالایزر صورت میگیرد و بدین ترتیب ترکیب دقیق بدنی شما مشخص میگردد. اینکه بدانیم تجمع اصلی چربی بدنی شما در بخش احشایی است یا در بخش سطحی بدنی شما ، به ما کمک میکند تا بهترین روش درمانی را بدون عارضه پیشنهاد دهیم.
در کنار طراحی رژیم غذایی مناسب شما که کاملا با الگوی غذایی تان منطبق است ، با استفاده از دستگاههای کمک لاغری خیلی سریعتر و راحت تر میتوانید به فرم دلخواه بدنی تان دست یابید.
برخی مناطق دارای سلولیت های عمقی هستند که بسیار مقاومند و دیر از بین میروند که با تکنولوژی اولتراسوند بصورت موضعی بسیارعالی میتوان سلولیت ها را از بین برد.
همچنین برخی چربی ها میان بافتی هستند و باز به پروسه رژیم درمانی جواب نمیدهند که با استفاده از این دستگاههای کاملا غیر تهاجمی به راحتی میتوان آنها را برطرف کرد.
پروسه رژیم درمانی تا مرحله ای خوب جواب میدهد که صورت شما دچار ریزش و لاغری نشود و برای اینکه به آن مرحله نرسیم ، با استفاده از این دستگاهها درکنار رژیم اصولی ، میتوان به فرم دهی ایده آل در کوتاهترین زمان دست یافت.

image
image
جهت مشاوره و یا تعیین وقت با ما تماس بگیرید

مشاوره

در صورتی که سوالی دارید و یا میخواهید از متخصصان ما مشاوره بگبرید با ما در تماس باشید
ما طی 24 ساعت آینده با شما تماس خواهیم گرفت