پروفایلو چیست؟

  • 24 آذر 1399

پروفایلو ژل حاوی اسید هیالورونیک است و به رفع چین‌و‌چروک صورت و لیفت آن کمک می‌کند. ژل پروفایلو یک پرکننده نیست و حجم‌دهی ندارد ولی به کمک لیفت و کلاژن‌سازی که در پوست صورت ایجاد می‌کند علاوه بر کاهش چروک ریز و سطحی، چروک عمقی مانند خط خنده نیز بهبود داده می‌شود و گونه‌ها کمی بالاتر می‌روند و در کل صورت جوان‌تر بنظر می‌رسد. دکتر مریم ملکی متخصص پوست و مو در اصفهان درباره ژل پروفایلو مطالب مفیدی تهیه کرده‌اند که در زیر در اختیار شما قرار داده می‌شود.

  • اسید هیالورونیک ماده‌ای است که به‌طور طبیعی در پوست وجود دارد و نقش مهمی را در آبرسانی و حجم‌دهی به آن ایفا می‌کند.
  • تزریق این ماده سبب می‌شود کلاژن و الاستین پوست افزایش پیدا کند. این ماده خاصیت آبرسانی بسیار مهمی دارد و سبب شفافیت و بهبود قوام پوست می‌شود.
  • این روش، روشی منحصر به فرد برای رفع چروک‌های صورت است و زیبایی دوباره را برای شما به ارمغان می‌آورد.

انقلابی در زیبایی با پروفایلو

پروفایلو در واقع کاربرد درمانی دارد و صرفا زیبایی نیست، یعنی حجم‌دهی زیاد و اغراق آمیز صورت نمی‌گیرد. در واقع یک شکل‌دهی بسیار زیبا و طبیعی اتفاق می‌افتد. با این که حجم‌دهی زیادی ندارد اما یک لیفت بسیار قوی به خاطر تکنولوژی منحصر به فردش دارد.

ساختار مولکولی پروفایلو چگونه است؟

از پروفایلو در دنیا به عنوان یک فراورده Bioremodeling نام برده می‌شود. پروفایلو، تنها هیالورونیک اسید دارای تکنولوژی هایبرید (hybrid) هست و با استفاده از این تکنولوژی انحصاری جدید، ترکیبی 32 میلی گرم اسید هیالورونیک با وزن مولکولی بالا (بین 1100-1400 کیلو دالتون) و 32 میلی گرم اسید هیالورونیک با وزن مولکولی کم (بین 80-100 کیلو دالتون) ایجاد شده است. بنابراین غلظت اسید هیالورونیک در یک سرنگ پروفایلو به 64 میلی‌گرم رسیده است. ایجاد این غلظت تا پیش از این غیرممکن بود. به همین دلیل با تزریق پروفایلو اسید هیالورونیک با غلظت بالا و پایین در یک ملکول پایدار همزمان به بیمار تزریق می‌شود که در نتیجه، اثر اسید هیالورونیک با وزن ملکولی پایین بر اپیدرم (آبرسانی HYDRO) انجام شود و اسید هیالورونیک با وزن ملکولی بالا بر درم (لیفت پوست Hydrolift®) به طور همزمان موثر باشد و این، آن اثر بی‌نظیر پروفایلوست که باعث لیفت زیبا و بدون حجم‌دهی زیاد می‌شود و ماندگاری بالایی دارد. پروفایلو باعث تحریک تولید کلاژن تیپ ۱ و ۳ می‌شود و در پشت دست، قسمت شل و چروک خورده بازوها و نقاط با ریسک بالا مانند گردن به راحتی می‌توان تزریق کرد.